Nákupní košík 0 ks za 0

Bolest, teplota


Produktů:  12 | 45 | 90
<<  4  5 6  >  >>

Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.30

Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.30

Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci...

56 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen 100mg sup.5

Paralen 100mg sup.5

Přípravek Paralen 100 je určený k léčbě horečky, zejména při...

55 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen 125mg tbl.nob.20

Paralen 125mg tbl.nob.20

Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 125 tablety, působí...

43 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen 500mg sup.5

Paralen 500mg sup.5

Přípravek Paralen 500 se používá ke snížení horečky a k léčbě...

82 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen 500mg tbl.nob.12

Paralen 500mg tbl.nob.12

Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při...

50 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen 500mg tbl.nob.24

Paralen 500mg tbl.nob.24

Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při...

67 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen Grip Echi+šíp.500/10mg por.gra.sol.scc.12

Paralen Grip Echi+šíp.500/10mg por.gra.sol.scc.12

K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest...

247 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen Grip hork.náp.citr.650/10mg por.gra.sus.12

Paralen Grip hork.náp.citr.650/10mg por.gra.sus.12

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a...

252 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen Grip chřipka a kašel 500/15/5mg tbl.flm.24

Paralen Grip chřipka a kašel 500/15/5mg tbl.flm.24

V tabletách Paralen Grip chřipka a kašel se příznivě uplatňuje...

202 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen Grip chřipka+bolest 500/25/5mg tbl.flm24 I

Paralen Grip chřipka+bolest 500/25/5mg tbl.flm24 I

Přípravek PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST účinně zmírňuje mnoho...

202 Kč

Humánní léčivý přípravek

Paralen hor.náp.bez cukru 500mg por.plv.sol.scc.12

Paralen hor.náp.bez cukru 500mg por.plv.sol.scc.12

Horečka, zejména při akutních bakteriálních a virových infekcích,...

161 Kč

Humánní léčivý přípravek

ParalenGrip HN pom.záz.500/10mg por.plv.sol.scc.12

ParalenGrip HN pom.záz.500/10mg por.plv.sol.scc.12

K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest...

252 Kč

Humánní léčivý přípravek

Produktů:  12 | 45 | 90
<<  4  5 6  >  >>

Produkt:


Pokračovat v nákupu

Přejít do košíku

Nastavení cookies

Vážený návštěvníku, potvrzením pomocí tlačítka "Souhlasím" udělujete souhlas nám a našim partnerům s použitím cookies pro nezbytné, analytické a marketingové účely na tomto zařízení. Volbou Nastavení můžete sami určit, jaké skupiny cookies je možné zpracovávat, popřípadě jejich zpracování úplně zakázat. Ukládání nezbytných cookies probíhá vždy, a to v zájmu zachování funkčnosti webové prezentace.



Nastavení