Přípravek je určen k tlumení lehkých až středně silných bolestivých...
Humánní léčivý přípravek
Nurofen pro děti Active obsahuje léčivou látku ibuprofen, která...
Humánní léčivý přípravek
Přípravek Nurofen pro děti 4 % jahoda je určený ke krátkodobé...
Humánní léčivý přípravek
Potahované tablety pro léčbu bolesti mírné až střední intenzity...
Humánní léčivý přípravek
Panadol Baby je určen ke snížení horečky provázející chřipku a...
Humánní léčivý přípravek
Panadol Duo se používá u dospělých ke krátkodobé léčbě mírné až...
Humánní léčivý přípravek
Panadol Extra Novum působí při mírné až středně silné bolesti hlavy...
Humánní léčivý přípravek
Panadol Extra Rapide působí při mírné až středně silné bolesti...
Humánní léčivý přípravek
Panadol Junior je určen ke snížení horečky provázející chřipku a...
Humánní léčivý přípravek
Panadol Novum 500 mg zmírňuje mírnou až středně silnou bolest a...
Humánní léčivý přípravek
Panadol pro děti je určen ke snížení horečky provázející chřipku,...
Humánní léčivý přípravek
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci...
Humánní léčivý přípravek