Nákupní košík 0 ks za 0

Bolest, teplota


Produktů:  12 | 45 | 90
<<   2  36  >  >>

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou,...

302 Kč

Humánní léčivý přípravek

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující...

131 Kč

Humánní léčivý přípravek

Brufen Combi 500mg/200mg tbl.flm.20

Brufen Combi 500mg/200mg tbl.flm.20

Brufen Combi je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické...

127 Kč

Humánní léčivý přípravek

Coldrex 500mg/25mg/5mg/20mg/30mg tbl.nob.24

Coldrex 500mg/25mg/5mg/20mg/30mg tbl.nob.24

Lék ve formě tablet proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku,...

207 Kč

Humánní léčivý přípravek

Coldrex Horký nápoj Citr.med 750/10/60mg scc.10 II

Coldrex Horký nápoj Citr.med 750/10/60mg scc.10 II

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje...

268 Kč

Humánní léčivý přípravek

Coldrex Horký nápoj Citron 750/10/60mg scc.10 II

Coldrex Horký nápoj Citron 750/10/60mg scc.10 II

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje...

257 Kč

Humánní léčivý přípravek

Coldrex Horký nápoj Citron 750/10/60mg scc.14 I

Coldrex Horký nápoj Citron 750/10/60mg scc.14 I

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje...

302 Kč

Humánní léčivý přípravek

Coldrex Horký nápoj Citron 750/10/60mg scc.14 II

Coldrex Horký nápoj Citron 750/10/60mg scc.14 II

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje...

302 Kč

Humánní léčivý přípravek

Coldrex Junior Citron 300mg/5mg/20mg scc.10 I

Coldrex Junior Citron 300mg/5mg/20mg scc.10 I

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení určený pro...

197 Kč

Humánní léčivý přípravek

Coldrex MAXGrip Citron 1000mg/10mg/40mg scc.10 II

Coldrex MAXGrip Citron 1000mg/10mg/40mg scc.10 II

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje...

269 Kč

Humánní léčivý přípravek

Coldrex MAXGrip Citron 1000mg/10mg/40mg scc.14 II

Coldrex MAXGrip Citron 1000mg/10mg/40mg scc.14 II

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje...

329 Kč

Humánní léčivý přípravek

Coldrex MAXGrip Lesní ovoce 1000/10/70mg scc.10 II

Coldrex MAXGrip Lesní ovoce 1000/10/70mg scc.10 II

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje...

269 Kč

Humánní léčivý přípravek

Produktů:  12 | 45 | 90
<<   2  36  >  >>

Produkt:


Pokračovat v nákupu

Přejít do košíku

Nastavení cookies

Vážený návštěvníku, potvrzením pomocí tlačítka "Souhlasím" udělujete souhlas nám a našim partnerům s použitím cookies pro nezbytné, analytické a marketingové účely na tomto zařízení. Volbou Nastavení můžete sami určit, jaké skupiny cookies je možné zpracovávat, popřípadě jejich zpracování úplně zakázat. Ukládání nezbytných cookies probíhá vždy, a to v zájmu zachování funkčnosti webové prezentace.



Nastavení